Kurzy ve Vile Josefině 

 

pořádá ArtistRetreat.cz

Programy s profesionálními lektory:

 • Malování v přírodě pro začátečníky i pokročilé
 • Přitažlivé sdílení kreativity na sociálních sítích
 • Arte terapie – terapie uměním
 • Kurzy fotografie

 

Kurz 1  termín 7.-9.6.2019

Malování v přírodě a sociální sítě pro kreativce 

Půjdeme společně do přírody a budeme kreslit a malovat venku „v plenéru“ (en plein air). Veškeré pomůcky pro kreslení a malování – podklady, tužky, pastely, akvarely – budou k dispozici.

Je pro vás také připraven workshop „Sociální sítě pro kreativce“.
Díky sociálním sítím můžete ukázat, co děláte a vytvořit si kolem sebe komunitu lidí, které to zajímá. Naučíte se tvořit obsah, který bude bavit vás i vaše sledující.

Kurz 2  termín 21.-23.6.2019

Malování v přírodě a workshop terapie uměním

Půjdeme společně do přírody a budeme kreslit a malovat venku „v plenéru“ (en plein air). Veškeré pomůcky pro kreslení a malování – podklady, tužky, pastely, akvarely – budou k dispozici.
Dále je pro vás připraven workshop „Arte terapie” nebo-li terapie uměním. Naučíte se, jak využít svůj kreativní potenciál. Uvolníte se a nastavíte svoji mysl na dosažení vašich cílů pozitivním způsobem.

Kurz 3  termín bude vypsán na podzim

Kurz portrétní fotografie a sociální sítě pro kreativce

Vyrazíme do přírody a budeme fotit portrét a postavu. V okolí je mnoho nádherných míst, kde můžete vytvořit fotky s kouzelnou atmosférou.

Je pro vás také připraven workshop „Sociální sítě pro kreativce“. Díky sociálním sítím můžete ukázat, co děláte a vytvořit si kolem sebe komunitu lidí, které to zajímá. Naučíte se tvořit obsah, který bude bavit vás i vaše sledující.

Kurz 4  termín bude vypsán na podzim

Kurz portrétní fotografie a terapie uměním

Vyrazíme do přírody a budeme fotit portrét a postavu. V okolí je mnoho nádherných míst, kde můžete vytvořit fotky s kouzelnou atmosférou.

Dále je pro vás připraven workshop „Arte terapie” nebo-li terapie uměním. Naučíte se, jak využít svůj kreativní potenciál k tomu, abyste se uvolnili a zbavili negativních myšlenek.

  Organizace

  Ubytování ve 2-4 lůžkových apartmánech s kuchyňkou. K využití společné prostory s kuchyní v suterénu.

  Adresa: Vila Josefina – Rezidence pro umělce a kreativce Josefův Důl 299, 46844, Jizerské hory   www.artistretreat.cz, www.vilajosefina.cz

  Příjezd v pátek večer, odjezd v neděli odpoledne.

  V pátek ubytování, seznámení se skupinou, občerstvení, společná aktivita.

  Občerstvení: Zajištěno lehké občerstvení v pátek navečer pro seznámení a snídaně v sobotu a neděli.

   Maximální počet účastníků: 10

   Lektoři

   Blanka Brožová

   akademická malířka a lektorka výtvarných kurzů

   Jsem  zakladatelka Výtvarné školy v Jablonci n.N., kde v současné době žiji.  Vedu soukromý výtvarný atelier pro děti i dospělé zájemce o kreslení a malování srdcem.

   Věnuji se volné malířské tvorbě, vytvářím kresby a malby inspirované krásou, láskou a kouzlem života. Maluji,co vidím očima,ale především jak vnímám život a jeho esenci srdcem, protože to důležité,je očím neviditelné.

   www.blankabrozova.com

   Lenka Šilhánová

   Konzultantka sociálních sítí

   Jsem konzultantka sociálních sítí na volné noze s přesahem do zahraničního šoubyznysu, kreativní duše a cestovatelka.

   Své zkušenosti z marketingu a šoubyznysu jsem propojila v programu SMFA-U: Social Media for Actors, který vedu převážně pro herce v Hollywoodu pod taktovkou Bonnie Gillespie, autorky bestselleru Self-management for Actors. V současné době začínám učit i kreativce v ČR prostřednictvím konzultací a kurzů na Naučmese.cz.

   www.lenkasilhanova.cz

   Marta Nesbitt

   Kariérní koučka a arte terapeutka

   Více jak 15 let se zabývám profesním rozvojem lidí. Působila jsem například v globálním HR týmu společnosti Amazon a koučovala evropské lídry k rozvoji jejich dovedností, lepšímu vedení jejich týmů a zvyšování výkonu.

   Své klienty vedu k rozpoznání, uvolnění a uplatnění jejich jedinečného potenciálu. Pomáhám jim k získání lepších pracovních rolí nebo nasměrování k jiným.

   Mojí vášní je umění a miluji přírodu, proto jsem otevřela Artist Retreat Czech, rezidenci pro umělce a kreativce ve Vile Josefině v přírodní rezervaci Jizerských hor.

   Vedu workshopy terapie uměním. Připravuji pro vás skupinové aktivity během pobytu a mám na starosti organizační zajištění kurzu.

   www.jaznacka.cz  www.artistretreat.cz

   Informace k přihlášení a platbě:

    

   Pokud se chcete registrovat na kurz nebo se na cokoliv zeptat, pošlete mi email s vašimi kontaktními údaji nebo zavolejte.

   Po obdržení emailu Vám zašlu zálohovou fakturu, která bude splatná na bank.účet ČSOB 160383039/0300.

   Zbytek platby se hradí v hotovosti po příjezdu na místě.

   Máte otázku nebo si chcete vytvořit rezervaci?

   Kontaktujte nás

   +420 731 272 304
   Josefův Důl 299, 468 44
   marta.nesbitt@gmail.com

   3 + 8 =

   Videopozvánka:

   Vila Josefina v Josefově Dole hodnocení